KALAKUNINGAD.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Conorel Grupp OÜ 
(registrikood 11363562), asukohaga Pärnumaa, Audru vald, Lindi küla, 88302.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes. Hindades ei ole arvestatud transpordikulusid. E-pood kalakuningad.ee võtab makseid vastu ainult EURO-des.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita
nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse
ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.Muu makselahendusena on võimalik tasuda pangaülekandega kus Tellija e-mailile edastatakse automaatselt e-arve millele on CONOREL GRUPP OÜ rekvisiidid.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel,
teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba
kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Makseviisideks kasutatakse Maksekeskuse kaudu pangalinke.
Teie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Kohaletoimetamine

Kaupa tarnitakse ainult Pärnumaa piires.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Tellimused mis on sooritatud tööpäeval enne kella 12 tarnitakse järgmise tööpäeva jooksul Tellijani. Kuller teenust pakub CONOREL GRUPP OÜ ja tarnib kauba uksest ukseni. Tellijaga võetakse eelnevalt ühendust ja lepitakse kokku tarnimis kellaeg. Kaubale on võimalik ka ise järele tulla Pärnu linn ,lindi küla, kuljuse tee 88302 E-R 9.00-15.00 enne kella 12 tehtud tellimusele on võimalik järele tulla järgmisel tööpäeval.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 3 kalendripäeva jooksul.

 

 

Taganemisõigus

Tellimusest on võimalik loobuda kui Conorel Grupp-I on teavitatud enne kulleriga kauba välja saatmist teavitada tuleb tellimuse loobumisest telefon: +372 58 040 406

Tarbija taganemisõigus Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti Veebipoest ostetud toodete puhul 14-päevane taganemisõigus kuna tegemist on kaubaga, mis rikneb või vananeb kiiresti ning mida Veebipoel ei ole võimalik hiljem uuesti müüki panna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@kalakuningad.ee.  Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Kuidas osta

Toote ostmiseks tuleb lisada tootekataloogist toode ostukorvi. Järgnevalt tuleb suunduda ostukorvi kus tuleb täita tellimuse täitmiseks vajalikud andmed ning teha valik kullerteenuse kui ka maksimise osas. Võimalik on tulla kaubale järgi ise või lasta see tuua kulleriga. Tasuda on võimalik maksekeskuse pangalinkide läbi või arve alusel. Arve edastakse automaatselt teie e-posti koos Conorel Grupp OÜ rekvisiitidega.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kalakuningad.ee
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik
pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole